Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Joomla Templates by NewJackets

Informacje medialne

Wzorem ubiegłych lat, bardzo serdecznie zapraszamy do współpracy medialnej. Zachęcamy do skorzystania z mediów, które sami przygotowujemy:

– Strona internetowa: www.pielgrzymka-opolska.pl. To na niej publikujemy najważniejsze ogłoszenia związane z życiem pielgrzymki, materiały pielgrzymkowe w formie elektronicznej oraz przydatne informacje dla pielgrzymów;

– Profil Facebook: www.facebook.com/PielgrzymkaOpolska. Profil ten chcemy wykorzystać po raz kolejny, aby publikować na nim zdjęcia, nagrania oraz informacje prosto z trasy.

– Jak co roku, naszej pielgrzymce towarzyszyć będą dziennikarze Diecezjalnego Radia Doxa (transmisje na żywo, wieczory pielgrzymkowe i inne; www.doxa.fm), jak również dziennikarze Opolskiego Oddziału Gościa Niedzielnego (www.opole.gosc.pl). Tematyka pielgrzymki będzie obecna także w wielu innych lokalnych mediach.

Korzystając z okazji, chcielibyśmy podziękować mediom, które od lat towarzyszą naszej pielgrzymce, a zwłaszcza Diecezjalnemu Radio Doxa i Opolskiemu Oddziałowi Gościa Niedzielnego. Nie sposób pominąć także wiele lokalnych i parafialnych stron internetowych i czasopism, które informują o pielgrzymce.

Nasze podziękowania kierujemy także do księży i osób świeckich, które podejmowały współpracę z nami i chętnie udzielały informacji mediom. Drogich

Księży prosimy o przekazywanie pielgrzymom i parafianom informacji o wspomnianych mediach i zachęcanie do korzystania z nich. Jednocześnie zachęcamy, aby tworzyć np. na platformie Facebook konta czy grupy swoich parafialnych grup pielgrzymkowych. Pozwala to na wymianę informacji oraz utrzymanie kontaktów w ciągu roku. Dzisiejsze media społecznościowe dają ogromny potencjał, który trzeba nam wykorzystać; dzięki nim możemy dotrzeć także i do młodzieży.

Jednocześnie przestrzegamy przez publikowaniem informacji bez praw autorskich i zgody autorów. Chcąc opublikować np. kazanie czy konferencję, zawsze należy zapytać o to głoszących. Niech celem publikacji w mediach jakichkolwiek treści będzie zawsze złożenie świadectwa wiary.