Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Joomla Templates by NewJackets

Informacje medialne

Opublikowano: poniedziałek, 17, lipiec 2017

Wzorem ubiegłych lat, bardzo serdecznie zapraszamy do współpracy medialnej. Zachęcamy do skorzystania z mediów, które sami przygotowujemy:

1. STRONA INTERNETOWA: www.pielgrzymka-opolska.pl To na niej publikujemy najważniejsze ogłoszenia związane z życiem pielgrzymki, materiały pielgrzymkowe w formie elektronicznej, przydatne informacje dla pielgrzymów, świadectwa, relacje, audycje, a także tysiące zdjęć.

2. PROFIL FACEBOOK: www.facebook.com/PielgrzymkaOpolska Profil chcemy wykorzystać po raz kolejny, by na nim publikować zdjęcia, nagrania oraz informacje prosto z trasy.

3. AUDYCJA W RADIO „DOXA”: „Pielgrzymi szlak” Zapraszamy do słuchania audycji „Pielgrzymi Szlak”, emitowanej o 21.00 w każdą I sobotę miesiąca na falach Diecezjalnego Radia Doxa. W czasie audycji z udziałem ciekawych gości. Nie brakuje interesujących rozmów, świadectw, wspomnień i zapowiedzi.

Chcielibyśmy podziękować mediom, które od lat towarzyszom naszej pielgrzymce. Jest to zwłaszcza Diecezjalne Radio Doxa, Opolski Oddział Gościa Niedzielnego, Nowa Trybuna Opolska. Nie sposób pominąć wielu lokalnych i parafialnych stron internetowych i czasopism, które informują o pielgrzymce, za co wyrażamy naszą serdeczną wdzięczność. Naszą podziękowania kierujemy także do Księży oraz osób świeckich, które podejmowały współpracę z nami i chętnie udzielały informacji mediom.

Drogich Księży prosimy o przekazywanie pielgrzymom i parafianom informacji o wspomnianych mediach i zachętę do korzystania z nich. Zachęcamy jednocześnie, by tworzyć np. konta czy grupy na platformie facebook swoim parafialnych grup kroczących w pielgrzymce. Pozwala to na wymianę informacji oraz utrzymanie kontaktów w ciągu roku. Pozwala dotrzec także do młodzieży. Jednocześnie przestrzegamy przez publikowaniem informacji bez zgody autorów oraz bez praw autorskich. Chcąc publikować np. kazanie czy konferencję, zawsze prosimy zapytać o to głoszących. Podobnie zdjęcia – niech one będą świadectwem naszej, a nie zgorszenia. 

Zapraszamy do współpracy!