Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Joomla Templates by NewJackets

Informacje medialne

Opublikowano: środa, 01 sierpień 2018

Wzorem ubiegłych lat, bardzo serdecznie zapraszamy do współpracy medialnej. Zachęcamy do skorzystania z mediów, które sami przygotowujemy:

1. STRONA INTERNETOWA: www.pielgrzymka-opolska.pl To na niej publikujemy najważniejsze ogłoszenia związane z życiem pielgrzymki, materiały pielgrzymkowe w formie elektronicznej, przydatne informacje dla pielgrzymów, świadectwa, relacje, audycje.

2. PROFIL FACEBOOK: www.facebook.com/PielgrzymkaOpolska Profil chcemy wykorzystać po raz kolejny, by na nim publikować zdjęcia, nagrania oraz informacje prosto z trasy.

3. AUDYCJE W RADIO „DOXA”:
a) w czasie Pielgrzymki:
– studio pielgrzymkowe – od poniedziałku do piątku, godz. 19.30;
– transmisja nabożeństwa wieczornego – od poniedziałku do piątku, godz. 20.00;
– transmisja Mszy św. na Jasnej Górze – w sobotę, 18.08.2018, godz. 11.00.
b) w ciągu roku: audycja „Pielgrzymi szlak”, godz. 21.00, w każdą piątą sobotę miesiąca. W czasie audycji, z udziałem ciekawych gości, nie brakuje interesujących rozmów, świadectw, wspomnień i zapowiedzi.

Chcielibyśmy podziękować mediom, które od lat towarzyszom naszej pielgrzymce. Jest to zwłaszcza Diecezjalne Radio Doxa, Opolski Oddział Gościa Niedzielnego, Nowa Trybuna Opolska. Nie sposób pominąć wielu lokalnych i parafialnych stron internetowych i czasopism, które informują o pielgrzymce, za co wyrażamy naszą serdeczną wdzięczność. Naszą podziękowania kierujemy także do Księży oraz osób świeckich, które podejmowały współpracę z nami i chętnie udzielały informacji mediom.

Drogich Księży prosimy o przekazywanie pielgrzymom i parafianom informacji o wspomnianych mediach i zachętę do korzystania z nich. Zachęcamy jednocześnie, by tworzyć np. konta czy grupy na platformie Facebook swoich parafialnych grup idących w pielgrzymce. Pozwala to na wymianę informacji oraz utrzymanie kontaktów w ciągu roku. Dzisiejsze sieci społecznościowe dają ogromny potencjał, który trzeba wykorzystać; dzięki nim docieramy przede wszystkim do młodzieży. Jednocześnie przestrzegamy przez publikowaniem informacji bez zgody autorów oraz bez praw autorskich. Chcąc publikować np. kazanie czy konferencję, zawsze prosimy zapytać o to głoszących. Podobnie zdjęcia – niech będą świadectwem naszej wiary a nie powodem zgorszenia. Dziękujemy za pomoc i współpracę

Odpowiedzialnym za kontakt z mediami jest ks. Paweł Chyla tel. 693 431 613.