Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Joomla Templates by NewJackets

Świadectwo Karoliny

Opublikowano: piątek, 29 sierpień 2014

Idąc na pielgrzymkę, właściwie nie wiedziałam, co się wydarzy, bo szłam po raz pierwszy i w dodatku sama. Było w grupie kilka osób, które znam z widzenia, ale nigdy z nimi nie rozmawiałam. Miałam jedną intencję do Matki Bożej, była to intencja bardzo osobista. 

Czytaj więcej...

Czytaj więcej: Świadectwo Karoliny

Świadectwo Eweliny

Opublikowano: piątek, 29 sierpień 2014

Z powodów zdrowotnych nie mogłam uczestniczyć w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę nad czym bardzo ubolewałam. Nie była to zazdrość, że inni idą, bo zazdrość nie pochodzi od Boga, ale był smutek w sercu że nie mogę dołączyć do pątników...

Czytaj więcej...

Czytaj więcej: Świadectwo Eweliny

Świadectwo Oli

Opublikowano: niedziela, 03 sierpień 2014

Dzień 1

Aaaaa…. Co ja tu robię? Nie wiem, jak będzie. Nie znam za dużo ludzi. Gdzie będziemy spać? Co będziemy jeść? Ksiądz-przewodnik zapewnia, że nie zginiemy, więc chyba mu wierzę. Są koleżanki  (i koledzy ) więc jest dobrze. Idziemy. Śpiewamy, skaczemy, śmiejemy się, modlitwa ma moc. Na  obiedzie spotykamy znajomych, którzy idą w innych grupach: „O, ty też idziesz?”  

Czytaj więcej...

Czytaj więcej: Świadectwo Oli