Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Joomla Templates by NewJackets

Harmonogram Pielgrzymki

Opublikowano: wtorek, 22 czerwiec 2021

(Wszystkie postoje według tradycyjnego planu

szczegółowe informacje u przewodników poszczególnych grup)  

Strumień Opolski

Poniedziałek – 16.08.                                  

Opole – Kamień Śląski

8.00 – 1 zielona

8.30 – 1 niebieska

9.00 – 1 żółta

Msza święta w Kamieniu Śląskim o godzinie 16.00.

Wtorek – 17.08.                               

Kamień Śląski – Góra św. Anny

7.00 – 1 fioletowa

7.30 – 1 zielona

8.00 – 1 niebieska

Msza święta na Górze św. Anny o godzinie 14.00.

Środa – 18.08.

Góra św. Anny – Jemielnica

7.00 – 13 srebrna

7.30 – 1 fioletowa

8.00 – 2 niebieska

Msza święta w Jemielnicy o godzinie 14.00.

Czwartek – 19.08.                           

Zawadzkie – Ciasna

6.30 – Msza święta 2 fioletowa

6.00 – 2 niebieska

6.20 – 2 zielona

6.40 – 3 pomarańczowa

7.00 –1 żółta

Msza święta (bez 2 fiolet.) w Ciasnej ok. godziny 16.00.

Piątek – 20.08.                                 

Ciasna – Wręczyca Wielka

7.00 – Msza święta 13 srebrna

7.00 – 2 zielona

7.15 – 2 fioletowa

7.30 – 3 pomarańczowa

Msza święta (bez 13 srebrnej) w Zborowskiem o godzinie 8.30.

Sobota – 21.08.                                

Częstochowa – Jasna Góra

7.00 – formowanie grup przy kościele św. Piotra i Pawła

7.30 – wyjście

Strumień Głubczycki

Poniedziałek 16.08

Głubczyce - Większyce

Głubczyce – 8.00

Większyce – 15.00

Wtorek 17.08

Większyce-Góra św. Anny

Większyce – 8.00

Góra św. Anny – 14.00

Strumień Nyski

Niedziela – 15.08                         

Nysa – Łącznik

Prudnik - Moszna

9.00 Msza św. na rozpoczęcie Pielgrzymki w Bazylice

10.15 6 fiolet. – nieb

10.45 6 żółta  

1 czerwona wychodzi o g. 9.00 z kościoła pw. Św. Elżbiety w Nysie

6 zielona wyjście g. 12.30 z  kościoła św. Michała Archanioła z Prudnika

Poniedziałek – 16.08

Łącznik-Gogolin

Wszystkie grupy wychodzą z Łącznika

8.00  Msza Święta w Łączniku dla 6 zielonej i 1 czerw, a następnie wyjście grup:

9.00 6 zielona

9.30 1 czerwona

8.00 6 żółta

8.30 6 czerwona

18.00 Msza Święta dla grup 6 żółtej i 6 czerwonej w kościele św. Anny i św. Joachima w Gogolin – Karłubiec

Wtorek – 17.08

Gogolin-Góra św. Anny

Wyjście grup z przed kościoła pw. NSPJ w Gogolinie

8.00 6 fiol.- nieb

8.30 6 czerwona

9.00 1 czerwona

14.00 Msza Święta w Grocie na Górze św. Anny

Strumień Raciborski

Niedziela, 15.08.

Kietrz-Racibórz

godz. 11.00 -5 zielona.

Poniedziałek, 16.08.

Racibórz-Rudy

godz. 9.00-Msza św.

godz.10.15-5 czerwono-żółta,

godz.10.30-5 niebieska,

godz.10.45-5 zielona.

Wtorek, 17.08.

Rudy-Ujazd

godz.7.00-Msza św.

godz.8.15-5 niebieska,

godz.8.30-5 czerwono-żółta,

godz.8.45-5 fioletowa.

Środa, 18.08.

Ujazd-Żędowice

godz.7.00-Msza św.

godz.8.15-5 fioletowa

godz.8.30-5 zielona

godz.8.45-6 pomarańczowa.

Strumień Kluczborski

 

Wtorek 17.08

Kluczbork - Zębowice

7.00 - Msza w kościele MBWW

8.00 - wyjście

17.00 - Zębowice

Środa - 18.08

Zębowice - Zawadzkie

7.00 - wyjście

17.00 - Zawadzkie