Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Joomla Templates by NewJackets

Witamy na naszej stronie

Opublikowano: wtorek, 22 czerwiec 2021

Witamy na oficjalnej stronie internetowej Pieszej Pielgrzymki Opolskiej na Jasną Górę. Została ona zaktualizowana o informacje dotyczące tegorocznej – 45 Pielgrzymki Diecezji Opolskiej na Jasną Górę.

Odsyłamy zainteresowanych pielgrzymką:

-informacje, gdzie został zamieszczony regulamin, harmonogram pielgrzymki, stosowne oświadczenia, tematyka pielgrzymki oraz informacje o przewodnikach poszczególnych grup,

-grupy, tam zaś opisy poszczególnych grup,

Duchowych pielgrzymów zapraszamy na początku sierpnia do działu duchowe pielgrzymowanie, zostaną tam zamieszczone konferencje na każdy dzień (w wersji audio i tekstowej), wprowadzenia do koronki do Bożego Miłosierdzia (w wersji audio i tekstowej), liturgia słowa Mszy św., rozważania różańcowe, jak również modlitwy.

Wszystkich zapraszamy do działu „W mediach”, tam bowiem odnośniki do wszystkich materiałów prasowych, radiowych i telewizyjnych mówiących o tegorocznej pielgrzymce.

Życzymy miłego korzystania!