Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Joomla Templates by NewJackets

Aplikacja Mobilna - Bonafide

Opublikowano: czwartek, 08 sierpień 2019

W tym roku po raz pierwszy pielgrzymi Pieszej Opolskiej Pielgrzymki na Jasną Górę, zarówno ci, którzy wyruszą na pielgrzymi szlak, jak również pielgrzymujący duchowo, będą mogli skorzystać z Aplikacji Mobilnej Bonafide.Należy ją pobrać z Internetu (Sklep Google Play) wpisując nazwę «Bonafide». Po zainstalowaniu należy założyć swoje konto podając swoje podstawowe dane, a następnie wybrać naszą diecezję i odpowiedni strumień pielgrzymki. Aplikacja zawiera wszystkie przydatne informacje dla pielgrzymów (regulamin, dane kontaktowe, informator pielgrzyma) jak również pomoce duchowe (konferencje, rozważania, czytania, informacje liturgiczne, śpiewnik, modlitewnik). Ponadto jest dostępna interaktywna mapa z trasą pielgrzymki, a każdy uczestnik może tworzyć kronikę pielgrzymki dodając swoje zdjęcia i komentarze. 

Tegoroczna aplikacja jest wersją testową, stąd prosimy o wyrozumiałość dla ewentualnych niedociągnięć lub błędów. Będziemy wdzięczni za opinie na jej temat oraz propozycje rozbudowania jej możliwości na przyszłość. Informacje te prosimy przekazywać do autora tegorocznej wersji aplikacji ks. Pawła Chyli (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Doniesienia medialne o naszej aplikacji:
Gość Opolski
Radio Doxa
Radio Opole