Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Joomla Templates by NewJackets

Dla parafii

Opublikowano: poniedziałek, 05 sierpień 2019

Sobota, 17 sierpnia 2019

WPROWADZENIE DO LITURGII ALBO SŁOWO PRZED BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM:W dniu zakończenia tegorocznej Pieszej Pielgrzymki Opolskiej stajemy duchowo przed Obrazem Czarnej Madonny i dołączamy nasz głos do uroczystego śpiewu „Ciebie Boże wielbimy …”. Dołączmy też nasze dziękczynienie za dobrodziejstwa nam udzielone, gdy w kolejnych dniach modlitewnie towarzyszyliśmy pielgrzymom. Dziękujmy też Bogu za wysiłki tych wszystkich, którzy na różne sposoby pomagali pielgrzymom w dotarciu do jasnogórskiego celu. Może w duchu odpowiedzialności warto podjąć zobowiązanie do systematycznej modlitwy, choćby jedną różańcową dziesiątką, w intencjach Kościoła, by nieustannie z coraz większą odpowiedzialnością otwierał się na moc Ducha Świętego.

INTENCJA DO MODLITWY POWSZECHNEJ: • za wszystkich, którzy pielgrzymowali i tych, którzy duchowo wspierali pielgrzymów, aby pod opieką Matki Najświętszej, dalsze lata swego życia kształtowali w duchu wdzięczności i odpowiedzialności za zbawienie swoje i bliźnich