Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Joomla Templates by NewJackets

Dla parafii

Opublikowano: czwartek, 02 sierpień 2018

Sobota, 18 sierpnia

WPROWADZENIE DO LITURGII ALBO SŁOWO PRZED BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM:
„Wystarczy iskra, by zapalić wielki ogień” – śpiewa się czasem na Pielgrzymce. Tym ogniem Ducha Świętego musi się wciąż na nowo rozpalać każdy z nas, by w codzienności stać się taką „Bożą iskrą” dla bliźnich. Wraz z pielgrzymami zgromadzonymi dziś na jasnogórskim Szczycie przed Obrazem Czarnej Madonny śpiewajmy uroczyste „Ciebie Boże wielbimy …” za wszystkie łaski tegorocznej Pieszej Pielgrzymki Opolskiej. Dołączmy nasze dziękczynienie za dobrodziejstwa nam udzielone, gdy w kolejnych dniach modlitewnie towarzyszyliśmy pielgrzymom. Dziękujmy też Bogu za wysiłki tych wszystkich, którzy na różne sposoby pomagali pielgrzymom w dotarciu do jasnogórskiego celu.
INTENCJA DO MODLITWY POWSZECHNEJ:
- za wszystkich uczniów Chrystusa, by napełniali się Duchem Świętym i Jego darami, pamiętając że całe życie jest pielgrzymowaniem, po