Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Download Joomla Templates by NewJackets

Dla parafii

Opublikowano: poniedziałek, 05 sierpień 2019

Niedziela, 11 sierpnia 2019

WPROWADZENIE DO LITURGII ALBO SŁOWO PRZED BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM: „Obdarowani Duchem – wdzięczni i odpowiedzialni” – pod tym hasłem wyruszają dziś (zwłaszcza z Nysy) pierwsze grupy tegorocznej 43. Pieszej Pielgrzymki Opolskiej na Jasną Górę. Zgodnie z programem duszpasterskim w naszej Ojczyźnie, pielgrzymi będą rozważać wielką moc Ducha Świętego działającego w sercu człowieka i w różnych wspólnotach. Nasza odpowiedź na Boże dary mieści się w myśli przewodniej tegorocznej Pielgrzymki – wdzięczność i odpowiedzialność. Do rozpoczętego dziś pielgrzymowania, nawet pozostając w domach i przy swoich obowiązkach, wszyscy możemy się duchowo włączyć.

INTENCJA DO MODLITWY POWSZECHNEJ:  za wszystkich uczestników tegorocznej Pieszej Pielgrzymki Opolskiej na Jasną Górę – o obfite owoce oraz siły i bezpieczeństwo w drodze, a a także za tych, którzy podejmują pielgrzymowanie duchowe.